Změníme-li naši volbu, změníme i svou budoucnost.

Zdenka Lišková

Jsem mentorkou, terapeutkou a průvodkyní na cestě ke spokojenosti a žití života přesně takového, jaký jste si vysnili.

Pracuji s různými terapeutickými technikami, které dle potřeb klienta kombinuji a využívám široké možnosti jejich vzájemných kombinací. Mezi mé nejoblíbenější patří Access Bars a numerologie. 

Provázím s láskou v srdci Vaše emoce a myšlenky, aby tělo a duše byly v harmonii a souznění.

Povedu Vás ke spokojenosti ve Vašich životech, vztahy Vám začnou kvést a hojnost bude proudit ve všech oblastech Vašeho života.

Nastavím Vašemu tělu komplexní zdraví bez bolesti, vleklých onemocnění, psychických zátěží, mentální nerovnováhy, stresů, obav a depresí, aby jste Vy mohli žít v harmonii a v souladu sami se sebou.

Můj příběh – pochopení – životní paralela

Teplo domova

Má cesta k uvědomění, nalezení vnitřního klidu a harmonie přes „teplo domova“. Teplo domova je pro mě harmonie a soulad mezi vnitřním a venkovním světem. Vrátím se do své minulosti, do roku 2000, kdy jsem si hned v lednu koupila svůj první byt. Možná se ptáte proč to píšu. Je to proto, že každý byt či dům je prostor, který se mnou hovořil a hovoří – reflektuje to, co mám uvnitř sebe, to tvořím navenek. Zvláštní je, že vždy jsem koupila holobyt, vždy jsem se rozhodla provést rekonstrukci. Můj první byt byl, když to zkrátím, zařízen černo-bíle. Kuchyň bílá, ale kachličky černo bílé. V obýváku byl nábytek černý, koberec bílý, ložnice bílá. Tehdy jsem měla možnost vidět bytosti z jiných světů. Nejdříve ty světelné, takže andílky a ty dobré bytosti, a pak i ty temné bytosti. Tohle byl můj svět, který se odrážel v daném bytě. Buď černá nebo bílá…

Zpětně jsem zjistila, že má domácnost reflektovala můj aktuální stav, mé vidění a cítění…

V této fázi černo – bílé, později pestřejší až harmonické

Doba plynula a žádala si změnu, než jsem byt prodala, změnila jsem obývací prostor a do něj již přišly jiné barvy – světlejší a trochu teplejší. Byt jsem prodala a koupila jsem si dům. Opět jsem jej musela postupně skoro celý předělat. I když to byla novější stavba, tak už při dokončování a zařizování domu se původní majitelé hádali a tak nějak ty své emoce vnesli do zařízení… Tento dům i místo mě velmi pomohli na mé křižovatce životem rozhodování se a mém osobním posunu. Opustila jsem partnera a otce svého dítěte, což se mně roky nedařilo a při pohledu nazpět musím říct, že rekonstrukce se mi velmi povedla. Ale… Něco tomu chybělo. Teplo domova. Dokonce bývalý partner mně to jednou i řekl: „ Neumíš vytvořit teplo domova“.

Ranilo mě to, ale po letech jsem si uvědomila, jak to myslel. Ač jsem se starala a snažila jsem se, nešlo to ze mě, proto jsem to nemohla vytvořit. Vydržely jsme tam asi 3 nebo 4 roky. Jedna dobrá duše mi při prodeji domu řekla, uznej sebe a uznáš ten dům, protože jsi jej vytvořila ty. To byla moje startovací čára. Ano, já ho stvořila k obrazu svému. Dokonce se mi stalo, jak jsem nejdříve i pochybovala, zda se dům prodá, tak po tomto uznání mi jednou v neděli po obědě zazvonil jeden manželský pár na zvonek, že by dům chtěli, zda se na něj mohou podívat. A tak se stalo a dům si koupili.

S dcerou jsme si koupily byt na okraji města, opět jsme přišly do prázdného a opět jej rekonstruovaly. Ovšem světe div se, tento byt dostal jiný háv. Cítily jsme se v něm jinak, velmi dobře, byt měl velkou krásnou terasu. Dokonce k nám začalo chodit i více přátel a já začala chápat, že to, jak se posouvám uvnitř v sobě, tím měním a posouvám i svou realitu kolem sebe. Ukazuje se mi to na prostorech- domova. Po 4 letech se ve mně i v dceři opět rozjela touha bydlet v domečku. Věděla jsem, že už nechci bydlet daleko od města, a tak jsem se dívala po domech na okraji města. Našla jsem! Opět holý dům, ale stál přesně na místě, kde jsem dlouho chtěla bydlet.

Nastalo opět prodejní kolečko, ovšem to, co jsem při prodeji bytu zažila mi nikdy z mého srdce nezmizí. Když přišel jeden manželský pár na prohlídku, měla jsem tušení, že tohle jsou oni. Nechala jsem se tedy překvapit. Když vstoupili do hlavních prostor pán řekl:“ WOW, paní Lišková, tak tady jste vytvořila opravdu DOMOV, dýchá tu na mě TEPLO DOMOVA“.

Touto cestou neustálého stěhování jsme musely s dcerou projít, aby mně došlo, jak se posouvám, ale také jak si tvořím svoji vlastní realitu!

To ocenění a docenění a od muže k tomu, mě vehnaly až slzy do očí.

Po půl roce, kdy se dokončila rekonstrukce domu a zabydlení, kdy v domě nebyly ani skříně a oblečení jsme měly po kufrech, jsem si konečně na vánoce sedla a řekla ano: „Tohle je Náš nový domov, tady zakořeníme, protože tento Dům jsem Já a Já jsem tento Dům“.

Dala jsem do něj sebe, vyjádřila jsem to, co mám uvnitř směrem ven. A tak mi po všech těch prodejích a rekonstrukcích došlo, že touto cestou neustálého stěhování jsme musely s dcerou projít, aby mně došlo, jak se posouvám, ale také jak si tvořím svoji vlastní realitu. Do domu za mnou teď rádi jezdí známí i rodina a sami se přiznávají, že je jim tady tak dobře, že nechtějí odjet. To je ta harmonie, to je ten soulad.

Moje cesta k číslům

Numerologie

Co pro mne znamená numerologie? Je to nádherná pomoc energií čísel. Dlouho jsem měla numerologii v podvědomí, ale myslela jsem si, že se ji nikdy nenaučím, tak jsem jen toužebně naslouchala lidem, kteří se jí věnovali. Je to už nějakou dobu, kdy se mi začalo všude ukazovat datum mého narození, neustále dokola tři čísla – na hodinách, na značkách aut. A pořád jsem se ptala sama sebe, proč je to mé datum narození pro mě tak důležité.

Postupně jsem tomu začala rozumět, a to díky numerologii. Zjistila jsem, že mám číslo 5 ve dni, měsíci i roku narození. Když jsme přišli do roku 2021, což je opět rok nesoucí číslo 5, do toho jsem měla i 5 osobní rok, tak jsem si říkala, tohle není možné. Mám při sobě 5 krát pětku. Pětka je o svobodě, změně. Je to energie moudrosti a učitele sobě i druhým. Vše, co pětka dělá ať umění, tvorba, intuice, je od srdce a ve svobodě bytí, přináší všude a všem modernu-inovaci. 5 má velké srdce, správnou míru trpělivosti a velkou vůli.

A já zjistila, že v tomto roce nastane u mě velká změna, velký přerod mě samé. Což se dělo a děje dál.

Čísla mě natolik nadchla, že jsem začala pronikat do jejich spojení, kódů a významů. Propojuji je i s tarotovými čísly i se znamením. Klientům tvořím na míru tzv. Numeroskop, skrze který jim pomáhám odkrýt jejich dary, které si sebou přinesli ze dne narození, a také poslání, kam směřují i cestu, po které kráčí.

Numerologie nás učí, že máme devítileté cykly, které jsou pod určitou vibrací čísla a ta nás po celou dobu ovlivňuje v daných tématech. Je prostě úžasné vědět, co budu řešit třeba ve svém osobním roce za téma. Velmi mě to pomáhá pochopit, proč se mi dějí určité věci nebo situace.

Dnes už je to tak, že se ptám na datum narození, a to mi stačí pochopit základní charakteristiku nositele.

Děkuji ti numerologie jsi úžasná nauka.

Změníme-li naši volbu, změníme svou budoucnost.

Chcete změnit svou budoucnost a zapracovat na zlepšení života?

Změníme-li naši volbu, změníme svou budoucnost.