Jaké služby poskytuji?

Numero-skop

Numerologie nám pomáhá se orientovat v sobě samých a nalézat souvislosti v situacích kolem nás.

Cena za 1 numero-skop

1.000,- Kč

Access Bars

Vhodné pro odbourání vyčerpanosti, únavy, bolestí, strachů, vleklé migrény, ale také zpracování fobií a úzkosti.

Cena za 60 min. 

1.500,- Kč

Tělesné procesy

Pomocí lehkých doteků na těle, kde vnímáme stažení nebo bolest, spouštím energetické procesy pro regeneraci.

Cena za 60 – 90 min.

1.200,- Kč

Čistící terapie

Tato terapie nabízí prožití si a odstranění emocí, vzorců chování a programů, které nám brání svobodně žít.

Cena za 60 min.

1.500,- Kč

Energetický facelift

Odstranění blokád, přesvědčení, úhlů pohledů pomocí bodů dochází k projasnění pleti, rozzáření obličeje, uvolnění.

Cena za 60 min.

1.500,- Kč

Individuální konzultace

Potřebujete-li pomoci komplexně, nebo nevíte, kterou z metod zvolit, je možné terapie individuálně kombinovat.

Cena individuální

od 1.000,- Kč

Čisticí terapie

Pomocí čistící terapie se dostanete do hloubky emoce, která Vás trápí nebo brání v realizaci snů nebo přání. Když si dovolíte prožít danou emoci, přichází stav klidu a vyrovnané mysli.

V terapii vyplavou na povrch skryté a hluboké vzorce a struktury myšlení a chování. Tyto vzorce brání žít život tak, jak jste si ho přáli.

Po ponoření se do hloubek vzorců a struktur, pojmenování a prožití emocí se před Vámi uvolní možnosti, jak žít život, který jste si přáli a vysnili. 

Zjistíte, že se Vám dávají vztahy do pořádku, přicházejí Vám do života snové nabídky, pociťujete příval energie a ta Vás motivuje a povede krok po kroku vpřed.

Cena za 1 hodinu konzultace

1.500,- Kč

Numero-skop

Numero-skop je úžasný pomocník na cestě k poznání sama sebe.

Odhalí Vám, jaké energie čísel působí na Vás ze jména nebo data narození. Ukáže Vám, že rok, ve kterém se nacházíte od posledních narozenin do následných narozenin, budete řešit třeba peníze nebo vztahy nebo práci.

Právě to správné číslo a jeho energie Vám odestře, co budete řešit v daném roku. Můžu vám díky tomuto pomocníku ukázat 3 devítileté cykly v dětství a 4 devítileté cykly v dospělosti. 

Každý tento cyklus něco řeší a něco Vás učí. Čísla jsou úžasná a jejich energie mají velký vliv na naše životy.

Jestli se chcete o sobě dozvědět víc i to, co je pro Vás skryté, ráda Vám Vaše čísla a jejich energie odkryji.

 

Cena za 1 hodinu konzultace

1.000,- Kč

Access Bars Metoda

Access Bars je certifikovaná metoda jemného dotyku 32 bodů, které se nachází na naší hlavě. Aktivace těchto bodů, jak jednotlivě tak i v kombinaci, uvolňují snadno a rychle zablokovanou energii.

Tyto bloky ovlivňují různé oblasti našich životů jako vztahy, peníze, práci, kreativitu, hojnost, emoce… Odblokování se po aktivaci bodů spouští okamžitě a klient již během terapie cítí znatelnou úlevu jak na fyzické, mentální, tak i emocionální úrovni.

Naše různé postoje, přesvědčení, pocity, myšlenky nastavení jsou v nás uloženy a právě ty blokují proud energie a vytváří tak bolesti, nemoci, nepříjemné mentální nebo emocionální prožitky a situace.

Při terapii dotykem na správné body nebo kombinaci bodů se rozproudí energie v těle a negativní blok mizí a energetické dráhy se uvolňují.

Po uvolnění bloků klient cítí jasné vnímání a uvědomování si, zakotvení se v přítomnosti, sebejistotu a kreativitu. Zjistí, že bolest ustupuje, že omezení strachu nebo obav je pryč a objevují se nápady a pole plné možností kam směřuje jejich cesta. Otevírají se řešení, které dosud nedokázali vidět.

Opakováním terapie se násobí odbourávání bloků, proto doporučuji alespoň 3 sezení.

Terapie je vhodná pro každého i pro děti a těhotné.

 

“Změníme-li naši volbu, změníme naši budoucnost.”

Chceš se více smát, zbavit se problémů, strachů a stresů, chceš si užívat život naplno?

Vyzkoušej to a uvidíš, jak se ti může měnit život pod rukama.

Účinky a zkušenosti s ACCESS BARS

 •  Odstranění bolestí různých částí těla
 •  Odstranění nemocí jako migrény, alergie, astma, ekzémy a jiné
 •  Zrychlení hojení a uzdravení po zákrocích či úrazech
 •  Uvolnění stresu a napětí
 •  Pomoc při obtížných životních situacích
 •  Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 •  Odstranění psychických problémů jako je deprese,   úzkosti, strachy, fóbie
 •  Vede k celkovému rozvoji osobnosti na fyzické, psychické a mentální úrovni.
Cena za 60 min. 

1.500,- Kč

Cena za 90 min. 

1.800,- Kč

Access tělesné procesy

Access tělesné procesy jsou energie, které spustíme v těle tak, že se ho lehce dotýkáme na konkrétních místech nebo tam, kde vnímáme největší stažení, bolest. Každá energie je jiná a má jiný efekt na tělo i na jeho regeneraci. Tělesné procesy dávají tělu nové možnosti, které do té doby nebyly v důsledku nahromaděných bloků možné.

 

“Buďte sami sebou, mějte své vlastní volby a změňte svoji budoucnost.“

MTVSS

Je jeden z nejdynamičtějších tělesných procesů Access. Dokáže odvrátit účinky traumatu a odstraňuje škody vzniklé na těle. Dovede posílit imunitu a celkovou regeneraci těla, obnovit funkci svalů, blahodárně působí na klouby, podporuje správnou funkci žláz a orgánů (jako jsou hypothalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny) a další. 

MTVSS je často „nástrojem volby“, kdy může dojít k odstranění čehokoliv co v těle nefunguje. Odblokovává i struktury a programy, které nám brání dělat, být a žít to, co skutečně chceme.

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

 • MTVSS celého těla
 • Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).
 • MTVSS na jakoukoli orgánovou disfunkci

BUNĚČNÁ PAMĚŤ

Odemyká a následně maže trauma v částech těla například po úraze, po zlomenině, po pádu, kdy nastane např. otřes mozku, po operacích, pohmožděniny, modřiny, řezné rány… a vrací tak buňky v těle do přirozeného stavu. Tento proces vytváří zdánlivé zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo se uzdravit.

BMM

Rozpouští, eliminuje a uzdravuje vše, kdy již od dětství jsme se snažili napodobovat, kopírovat vzorce chování druhých, přebírat bolesti v naší rodině. Mnozí z nás jsme se chtěli stát věrnou kopií někoho, koho jsme obdivovali a jde cestou, která není jeho. Mnohdy si říkáme nechci být jako „moje máma“ a nakonec se častokrát přistihneme, že se tak chováme. A dokud neuděláme svoji volbu ze své podstaty, vždy budeme kopírovat. To stejné se děje ve vztazích, kdy se snažíme přizpůsobovat, abychom mohli být s partnerem. Buďte sami sebou, mějte své vlastní volby a změňte svoji budoucnost.

ELIMINACE ZTĚLESNĚNÍ MINULÝCH EMOCÍ

Proces, kdy se eliminují všechny vlivy, které se nám v určitých situacích v minulosti staly, zůstaly v těle. A tímto procesem mohou odejít z těla ven. Nastává úleva a nám se ukážou další možnosti, které jsme dosud neviděly.

DMMD

Proces, kdy v těle něco je a nemělo by být – přebývá a když v těle něco chybí, co by v něm mělo být. Vhodné na cysty, na klouby, kde chybí kolagen, v krvi, kde chybí krvinky, na nádory, na bradavice…

PROCESY RNA ZMĚNY

Tento tělesný proces pomáhá a ulevuje při potížích a po očkovacích změnách v těle.

Jakým přínosem mohou být pro Vás tyto tělesné procesy?

Jak to může být po těchto procesech ještě lepší?

Jak lepší budoucnost můžete mít?

Přijďte a prožijte si je, a můžete si vybrat i další skvělé tělesné procesy, které mám v nabídce.

“Dovolte si volbu a změní se Vám Vaše budoucnost.”

Těším se na Vás!

Cena za 60 – 90 min. 

1.200,- Kč

Energetický facelift

Access Energetický Facelift je úžasný proces, kterým se odstraní známky stárnutí v obličeji, rozjasní pleť a vytvoří podobné účinky i po celém těle.

Je to jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů.

Jemný, uklidňující dotek působící na tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, omlazuje, oživuje a obnovuje.

 

Tato metoda omlazuje obličej, rozjasňuje vaši pleť, mizí známky únavy a stárnutí z obličeje, ale i z celého těla. Buňky naší tváře dostanou možnost získat zpět svoji přirozenost, elasticitu, mládí a krásu.

Tento proces je pro každého, kdo chce zpět svůj přirozený vzhled a krásu, kdo touží po celkové pohodě a uvolnění v těle.

Sezení trvá 60- 90 min. S tímto procesem dáte šanci pro své tělo, aby se transformovali omezující energie, které se promítají v obličeji, na hrudníku a v těle.

Access Energetic Facelift prokazatelně zlepšuje:

 • Světlo a prosvětlenost obličeje
 • Elasticitu pevnost a hebkost kůže
 • Jiskru v oku
 • Kvalitu vlasů
 • Akné, vyrážky, pigmentace
 • Zvednutí prsou a pozadí
 • Energii a osvěžení těla
 • Uvolnění napětí v těle
Cena za 60 min. 

1.500,- Kč

Cena za 90 min. 

1.800,- Kč

Individuální konzultace

Potřebujete-li pomoci komplexně, nebo nevíte, kterou z metod zvolit, je možné terapie individuálně kombinovat. Stačí se se mnou spojit a dohodneme se na termínu i individuálním řešení pro vás, přesně podle toho, co si vaše aktuální situace či rozpoložení bude vyžadovat.

Cena individuální 

od 1.000,- Kč